+90 212 875 9872 Pzt - Cuma 09:00 - 17:00 Beylikdüzü OSB Bakır ve Pirinçciler Sit. Mustafa Kurdoğlu Cad. No:33

Basında Biz

Sektörden Haberler
Emprime baskıda her zaman yeni baskı ceşitleri sunan firmamız. Siz değerli imalatcılarımıza, tasarimcilarımızın her zaman yanında olmuştur. Ar-ge çalışmalarımızla sektörümüze her gün yenilik kazandırmayı kendine ilke edinmiştir.
Continue Reading
Empsan Emprime olarak Flok baskı işinde İddalıyız. Flok baskı, 1 mm ile 7 mm uzunluğunda ince lif parçacıklarının belirli bir desene göre kumaş yüzeyine Statik elettirik uygulayarak oluşturduğumuz flok baskıdır. Flok baskı, 2 türdür. polyemide ve polyester olarak. Bu iki flok ceşitini İster plastisol tutkal ile isterseniz Subazlı flok tutkalı kullanarak belirli ürünlere uygulaya bilirsiniz. Flok neden Dökülür. Flok nedir. flok nasıl yapılır.
Continue Reading
Günümüz teknolojini ve 35 yıllık bilgi birikim ile emprime sektörün de her türlü baskıyı yapa bilme imkanına sahibiz. çivi baskıda bunlardan birisidir. bir çok yer bunun nasıl yapıldığını merak edip araştırma içersin de olmakla beraber. Bizler bilgi birikimimizle beraber Çok iddialı  olacak ama şunu Söylüyoruz. kim ki emprime baskı ile ilgili bir şey yaptıramıyor sa biz bunu yaparız.. Çıvı baskı,diken baskı,ve günümüzde kabarık baskı gibi adlandırılan bu baskı örneğinin ar-ge...
Continue Reading
Emprime sektöründe her geçen gün artan baskı teknolojisi ile bünyemizde 12-13-14-15-16-17-18-19-20 renk 70×100 ebatlarında koyu zemine baskı basma imkanı sunmaktayız. Flok, varak , sim , havyar , silikon baskı, boncuk baskı, varak, yaldız gibi bir çok baskı çeşidini sunmakla kalmayıp çok renkli baskıları da sorunsuz yapabilmekteyiz. Sektörün önemli taşlarından Empsan yaptığı yatırımlarla 20 renk emprime parça baskı basabilme imkanına sahiptir. Emprime parça baskıda oval olarak adlandırılan çok renkli baskı basabilme kabiliyeti...
Continue Reading
06-09 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Fespa Eurasia 2018 Fuarı’nda baskı ve endüstriyel reklamlar yer alacak olup İstanbul Fuar Merkezi’nde yer alacaktır.    
Continue Reading
1 2

Hakkımızda

Empsan Tekstil 1998’den beri sektöre yön veren öncü emprime firmalarından biri olup, Bakır ve Pirinçciler Sanayi Sitesi’nde hizmet vermektedir.

Portföy