+90 212 875 9872 Pzt - Cuma 09:00 - 17:00 Beylikdüzü OSB Bakır ve Pirinçciler Sit. Mustafa Kurdoğlu Cad. No:33

Hakkımızda

Hakkımızda

EMPSAN TEKSTİL’in temelleri 2010 yılında atılmış , kurucu üyelerinin yaklaşık 30 yılı aşkın bilgi ve tecrübesinin üstüne inşa edilmiştir. Büyük ve başarılı bir firma olmayı hedefleyen, kendi sektörünün bilgi birikimi ile, gelişen teknolojik alt yapıyı birleştiren ve de süreklikendini geliştirmeye çalışan bir firmadır.


Firma bünyesinde yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile müşterilerineçeşitli baskı yelpazesi sunan ve teknolojik makine parkuru ile de göz doldurmaktadır.


Yüksek baskı kapasitesi sahip firma;
Pigment, Subazlı, Aşındırma, Flok, Varak, CMYK, Silikon, Boncuk/Havyar, Sim, Yüksek, Devore gibi baskı çeşitleri ile müşterilerinin taleplerine cevap verebilecek kapasitededir. EMPSAN TEKSTİL, tecrübe ve kalitesinden ödün vermeyen, lider olma hedefini gözeten bir firma olarak, INDITEX, SEDEX, SUPERDRY, PRIMARK ve DISNEY onaylarını almış, aktif olarakta bu markalara baskı hizmeti sunmaktadır.

  • Günümüz teknolojileri ile donatılmış
  • %100 Ekolojik Boyalar
  • 10 adet makina parkuruyla herzaman hızlı
  • Jenaratörlerle destekli kesintisiz güç

Empsan Emprime Tarihçe

3 kardeşin bir araya gelmesiyle 2010 yılında kurulan Empsan Tekstil, yıllarca birçok tekstil firmasının baskı bölümlerini kurup işleterek sektörün her zaman kilometre taşlarından biri olmuştur.

Beylikdüzü OSB

Beylikdüzü OSB’de kurulan firmamız lokasyonu ile ulaşımı kolaydır.

Kesintisiz Güç

150KW Elektrik sağlayan şebeke ve jeneratör ile kesintisiz çalışma imkanı

İstatistikler

0+
Mutlu Müşteri
0
Günlük Baskı Adeti
0
Makine Parkuru